Польсько-Німецько-Український форум Tri.net пропонує платформу для досвідчених спеціалістів з міжнародних організацій та громадських об’єднань з Польщі, Німеччини та України. Форум надає можливість посилити існуючу співпрацю, познайомитися з новими партнерами та обмінятися досвідом тристоронньої співпраці. Під час цьогорічного форуму в рамках теми Тристоронній проектний менеджмент будуть представлені інноваційні концепти проектного менеджменту, які гарантують високу якість тристоронньої співпраці.

 

Цілі форуму

Надання інформації про сектор громадського суспільства в Німеччині, Польщі та Україні;
Партнерська біржа для тристоронніх проектів;
Розробка конкретних ідей для тристоронніх проектів;
Ініціювання нових мереж та співробітництва;
Обмін досвідом та найкращими методиками (best practices);
Навчання інноваційним підходам міжнародного проектного менеджменту.

 

Тематичні секції

- Молодь у дії
- Менеджмент для волонтерів
- Медійна та онлайнова компетентність для неурядових організацій


В програмі Форуму

- майстер-класи для учасників;
- дискусія над проблемами, бар`єрами і можливостями, з якими зустрічаються організації в окремих країнах, в рамках своєї діяльності – формування можливих областей співробітництва і обмін досвіду;
- обговорення способів введення принципу рівномірного розвитку в Польщі, Німеччині та в Україні.

 

Форум 2010 року дозволив учасникам зробити такі висновки

Можна константувати, що співпраця між неурядовими організаціями та місцевою владою в Польщі, Україні та Німеччині постійно розвивається, хоча нормативно-правові рамки, що регулюють таку співпрацю, суттєво різняться між
собою в трьох країнах.

 

В Україні відсутнє правове регулювання й основне, на що слід звернути увагу – це підвищення прозорості діяльності місцевих органів влади. Третій сектор в Україні відносно молодий і мусить накопичувати досвід спіпрці з місцевою владою. Співробітництво покращеться з покращенням економічної ситуації в країні.

 

У Польщі кількість недержавних організацій за останні роки суттєво зросла. У Вроцлаві працює так званий “Інкубатор” молодих організацій, який надає їм як матеріальну, так і нематеріальну підтримку. Дірк Шіір наголосив на тому, що неурядові організації можуть виконувати свої завдання набагато краще, ніж органи місцевого самоврядування.