ДОНОРСЬКІ ПРОЕКТИ ФОНДУ ГРОМАДИ ПРИІРПІННЯ 2010-2013 рр.

 

1. Проект «Нове життя старих садочків No.25 «Віночок» м.Ірпінь та No.2 «Горобинка» м.Бучі» за фінансової підтримки Антикризової програми Міжнародного фонду "Відродження" . В рамках проекту було здійснено оновлення матеріально-технічної бази садочків. Бюджет проектів: 118 210 грн.

 

2. Допомога дітям з вадами зору Тифлоцентру дитячого садочку No.4 "Пролісок" за фінансової підтримки Міжнародного жіночого клубу м. Києва. В рамках проекту садочку було надано нові комп’ютери, спеціальні комп’ютерні програми корекції зору, кольоровий принтер та ін. Бюджет проекту: 25 000 грн.

 

3. Проект надання технічної допомоги в обладнанні «Школи нових можливостей» для дітей-інвалідів Ірпеня. Проект виконується за фінансової підтримки Міжнародного жіночого клубу м.Києва. Бюджет проекту: 25 000 грн.

 

4. Проект "Вікно в Європу через польські вікна" за фінансової підтримки Посольства Польщі в Україні. Проект передбачав заміну вікон в Ірпінському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті та проведення низки заходів з енергоощадності, екологічного виховання, зміни поведінки молоді та батьків з питань розумного використання ресурсів природи. Бюджет проекту: 120 000 грн.

 

5. Проекти «Підвищення спроможності Фонду громади Пріирпіння створювати власні ресурси», «Навчальна поїздка до фондів громад Литви та Латвії», «Навчальна поїздка до фондів громад Польщі, Чехії та Словаччини», «Підвищення технічної спроможності Фонду громади Приірпіння», «Участь у міжнародній конференці «INSPIRE» в Румунії», «Молодіжні банки – шлях до успіху» в Ірландії, що відбулися за фінансової підтримки ІСАР «Єднання» та Фонду Ч.С.Мотта. Загальний бюджет: 91543 грн.

 

6. Проект «Вісім життєвих компетенцій, що змінюють поведінку», що виконувався паралельно зрозвитком Молодіжного банку ідей. Фінансова підтримка: Фонд богдана Гаврилишина, Фонд Дмитра Войцеха. Бюджет проекту: більше 50 000 грн.

 

7. Творчий проект "Від гидкого каченяти до прекрасного лебедя" передбачає надання матеріально-технічної підтримки Дитячому театру Андерсона та організації інвалідів "Відгук" для здійснення спільних театральних дитячих постановок. Проект за підтримки Міжнародного жіночого клубу м. Києва та іменного фонду Дмитра Войцеха. Бюджет: 25 00 грн.

 

8. Проект «Кампанія з переходу на новий рівень управління нерухомістю та розвитку ринку праці» покликаний поміняти систему відносин у комунальній сфері між споживачами послуг у громаді, постачальниками послуг та ролі держави в цьому процесі. За фінансової підтримки Посольства Польщі в Україні. Період: червень-грудень 2013. Бюджет проекту: 130 000 грн.