НОВЕ ЖИТТЯ СТАРИХ САДОЧКІВ 25 "ВІНОЧОК" ТА №2 "ГОРОБИНКА"

 

 Фонд громади Приірпіння за altпідтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження» за результатами конкурсу «Підтримка дошкільних навчальних закладів та заохочення громадських організацій й благодійних фондів до створення дошкільних навчальних закладів сімейного типу» з вересня 2010 до серпня 2011 року виконуватиме два проекти у садочках «Віночок» №25 м. Ірпінь та «Горобинка» №2 м. Бучі.

 

Один проект: залучення громади та місцевої влади до проведення ремонтних робіт та по

 

кращення матеріально-технічного оснащення дошкільного навчального закладу №25 міста Ірпінь задля відкриття додаткових груп та збільшення набору дітей до закладу. Проект передбачає проведення ремонтних робіт, встановлення склопакетів на більшість вікон, придбання нових двоярусних дитячих ліжечок, а також часткова заміна комплектів білизни та подушок.

 

Другий проект: покращення санітарних умов та матеріально-технічного оснащення дошкільного навчального закладу №2 міста Буча Київської області задля відкриття додаткових груп та збільшення набору дітей до закладу. Протягом прокту передбачається проведення ремонтних робіт, придбання розвиваючих іграшок, заміна комплектів постільної білизни та подушок, закупівля дитячих стільчиків.

 

Садочки №25 «Віночок» та №2 «Горобинка» особливі, на наш погляд. Перший особливий своєю довгою історією та майже «сімейним» колективом педагогів, що виявляють особливу турботу до дітей. Другий садочок молодший і більший за площею, проте славиться інноваційними методами роботи з дошкільнятами. Обидва садочки показують прекрасну методичну та творчу роботу з дітьми. Про це свідчать перемоги у багатьох конкурсах, виступи на фестивалях та святах (конкурс «Вихователь року», конкурси танців та співів, свято до Дня Перемоги), участь у педагогічних конференціях (напр., «Пошуки нових підходів до розв’язання проблем громадянського та морально-етичного виховання особистості в умовах розвитку української державності»). У садочках активно ведеться гурткова робота, здійснюється моральне та патріотичне виховання.

 

Реалізація проекту «Нове життя старих садочків №25 «Віночок» та №2 «Горобинка» суттєво допоможе дошкільним навчальним закладам в оновленні матеріально-технічної бази та здійсненню ремонтів, що вирішить проблему аварійного стану обладнання та незадовільного стану матеріальної бази садочків.

 

Також протягом проекту на базу садочків буде створено Школу активного та відповідального батьківства, що передбачатиме як дискусійну частину так і майстер-класи, під час яких учасники поділяться досвідом, наявними методиками та підходами по роботі з батьками і дітьми. Крім того буде організовано дитячий благодійний концерт за участі представників влади, ЗМІ та громадськості. У концерті візьмуть участь вихованці садочків та творчі дитячі колективи.