ТЕМАТИЧНИЙ ФОНД "ШКОЛА НОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ" ДЛЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

 

 altІрпінська міська громадська організація інвалідів ”Оберіг” за підтримки Ірпінської мської ради, відділу у справах сімї і молоді, за фінансової підтримки Фонду громади Приірпіння та Міжнародного жіночого клубу Києва  розпочала проект «Школа нових можливостей», завдання якого – залучення дітей-інвалідів до занять художньою творчістю.

 

Творчі заняття проводяться для того, аби діти, яким важко висловлювати свої думки, змогли розкрити та виразити свій внутрішній світ через творчість. Такі заняття сприяють соціальній адаптації дитини, кращому пристосуванню її до зовнішнього середовища і (як зворотній процес) розуміння оточенням потреб цієї особливої дитини.

 

Завдяки вправам з фізичної реабілітації у дитини покращується моторика рухів, з’являється впевненість в собі.

 

 

Заняття відбуваються 3 рази на тиждень:

 

1. Вівторок з 15.00 год. до 17.00 год - гурток арт-терапії «Образотворче мистецтво». Керівник гуртка – фахівець з художньої вишивки Бузинник Івана Олександрівна.


2.Середа з 15.00 год. до 17.00 год - гурток арт-терапії «Українська народна вишивка». Керівник гуртка – фахівець з художньої вишивки Бузинник Івана Олександрівна.


3. Четверг з 15.00 год. до 17.00 год - гурток арт-терапії «Вироби із солоного тіста». Керівник гуртка Афанасьєва Людмила Леонідівна.

Заняття проводяться безкоштовно!

Поки що місце проведення: Центральний будинок культури, м. Ірпінь, вул. ІІІ Інтернаціоналу, 183 (в рамках проекту «Мистецький центр «Камертон»).

 

Контакти: Людмила, 066 341 66 96.
 

Реквізити для здійснення пожертв:

 

Отримувач платежу: Благодійний фонд „Фонд громади Приірпіння”
Р/рахунок отримувача: 2600102377538
Код отримувача: 34780212
назва установи банку: ПАТ "КРЕДОБАНК"
МФО банку: 325365
Призначення платежу: Благодійне пожертвування на "Школа нових можливостей”