ДОНОРСЬКІ ПРОЕКТИ ФОНДУ ГРОМАДИ ПРИІРПІННЯ 2010-2013 рр.

 

1. Проект «Нове життя старих садочків No.25 «Віночок» м.Ірпінь та No.2 «Горобинка» м.Бучі» за фінансової підтримки Антикризової програми Міжнародного фонду "Відродження" . В рамках проекту було здійснено оновлення матеріально-технічної бази садочків. Бюджет проектів: 118 210 грн.

 

2. Допомога дітям з вадами зору Тифлоцентру дитячого садочку No.4 "Пролісок" за фінансової підтримки Міжнародного жіночого клубу м. Києва. В рамках проекту садочку було надано нові комп’ютери, спеціальні комп’ютерні програми корекції зору, кольоровий принтер та ін. Бюджет проекту: 25 000 грн.

 

3. Проект надання технічної допомоги в обладнанні «Школи нових можливостей» для дітей-інвалідів Ірпеня. Проект виконується за фінансової підтримки Міжнародного жіночого клубу м.Києва. Бюджет проекту: 25 000 грн.

 

4. Проект "Вікно в Європу через польські вікна" за фінансової підтримки Посольства Польщі в Україні. Проект передбачав заміну вікон в Ірпінському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті та проведення низки заходів з енергоощадності, екологічного виховання, зміни поведінки молоді та батьків з питань розумного використання ресурсів природи. Бюджет проекту: 120 000 грн.

 

5. Проекти «Підвищення спроможності Фонду громади Пріирпіння створювати власні ресурси», «Навчальна поїздка до фондів громад Литви та Латвії», «Навчальна поїздка до фондів громад Польщі, Чехії та Словаччини», «Підвищення технічної спроможності Фонду громади Приірпіння», «Участь у міжнародній конференці «INSPIRE» в Румунії», «Молодіжні банки – шлях до успіху» в Ірландії, що відбулися за фінансової підтримки ІСАР «Єднання» та Фонду Ч.С.Мотта. Загальний бюджет: 91543 грн.

 

6. Проект «Вісім життєвих компетенцій, що змінюють поведінку», що виконувався паралельно зрозвитком Молодіжного банку ідей. Фінансова підтримка: Фонд богдана Гаврилишина, Фонд Дмитра Войцеха. Бюджет проекту: більше 50 000 грн.

 

7. Творчий проект "Від гидкого каченяти до прекрасного лебедя" передбачає надання матеріально-технічної підтримки Дитячому театру Андерсона та організації інвалідів "Відгук" для здійснення спільних театральних дитячих постановок. Проект за підтримки Міжнародного жіночого клубу м. Києва та іменного фонду Дмитра Войцеха. Бюджет: 25 00 грн.

 

8. Проект «Кампанія з переходу на новий рівень управління нерухомістю та розвитку ринку праці» покликаний поміняти систему відносин у комунальній сфері між споживачами послуг у громаді, постачальниками послуг та ролі держави в цьому процесі. За фінансової підтримки Посольства Польщі в Україні. Період: червень-грудень 2013. Бюджет проекту: 130 000 грн.

 

Проекти

ekskursii ekskursii ekskursii

ekskursii ekskursii ekskursii

ekskursii ekskursii ekskursii

ekskursii ekskursii ekskursii

 

МІЖНАРОДНИЙ ВОЛОНТЕРІАТ

Наразі Фонд громади Приірпіння реалізує одразу декілька проектів за програмою Європейської волонтерської служби. Згідно цих проектів волонтери з України відправлено на річний волонтеріат до країн ЄС, а також до чотирьох волонтерів приймається нами щороку в Україні.

 

Метою діяльності іноземних волонтерів з ЄС є пізнання себе та світу, а також поширення європейських та демократичних цінностей в українському суспільстві через реалізацію соціально значущих проектів та ініціатив. У волонтерів щільний графік: вони проводять заняття Євроклубу в ірпінській школі №12, ведуть заняття соціальної англійської для дітей «Весела англійська», проводять творчі заняття з дітьми-інвалідами у «Школі нових можливостей», а також допомагають у гостомельському притулку для тварин, беруть активну участь у проведенні заходів. Крім того, дівчата беруть участь у підготовці та проведенні усіх заходів Фонду громади.

УЧАСТЬ В ПАРТНЕРСТВАХ

УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ БЛАГОДІЙНИКІВ

 

СПІЛЬНОТА ПРАКТИКІВ ІСАР «Єднання»

НАДАНІ ГАРАНТИ

НАДАНІ ГАРАНТИ

КОНКУРСИ МІНІ-ГРАНТІВ

Щороку Фонд громади Приірпіння проводить 1-3 конкурси міні-грантів для громадських організацій та ініціативних груп. Зазвичай конкурс міні-грантів відбувається після проведення Форуму громадських організацій (коли обговорюються актуальні питання громади та її потреби), під час підготовки та проведення Балу благодійництва (проекти культурного спрямування), або в рамках Молодіжного банку ідей (можливий прийом заявок як під час конкретних конкурсів, так і прийом поза конкурсних заявок). За 2012-2013 рр. проведено 5 конкурсів міні-грантів. Надано грантів на суму близько 100 000 грн.
Мета конкурсу: підготовка проектних пропозицій, спрямованих на підвищення якості життя громади міста Ірпінь силами громадських об’єднань.
Умови конкурсу: будуть підтримані проектні заявки, що звертатимуть увагу громадськості до вирішення соціально важливих питань міста, пропонуватимуть шляхи вирішення місцевих проблем з обраного напрямку, здійснюватимуть обмін кращими практиками громадських ініціатив, залучатимуть до виконання проекту місцеве самоврядування, ЗМІ, ГО, місцеве населення.
Форми можливої діяльності: круглі столи, семінари, мирні публічні акції, соціологічні дослідження, творчі виступи тощо.
Вимоги до проектних пропозицій:
- аплікант повинен мати досвід громадської діяльності та результати реалізованих раніше ініціатив у місті;
- проектна діяльність має передбачати інформування громадськості про хід реалізації проекту та його результати (план інформаційного супроводу проекту виноситься в додаток);
- до проектної пропозиції має бути додано чіткий план реалізації проекту та програму проведення заходів в межах проекту;
- проектна пропозиція повинна містити реалістичний план налагодження подальшої співпраці з учасниками проекту;
- до проектної пропозиції має бути долучено всі додатки, які передбачено умовами конкурсу й аплікаційною формою.
Загальні положення
· Фонд громади Ірпеня  є недержавною неприбутковою благодійною організацією, яка підтримує соціальні проекти, що відповідають стратегії діяльності Фонду і його програмним цілям. Рішення щодо їх фінансування приймаються на засадах конкурсного відбору.
· Організація, що подає проект, заповнює:
o Реєстраційну картку.
o Зміст проекту.
· Проекти, які подаються на розгляд Фонду, бажано друкувати 12 шрифтом Times New Roman через 1 інтервал.
· Кошторис проекту не повинен перевищувати – 5000 грн.
· У межах проекту передбачається підтримка діяльності за напрямками:  благоустрій міста, соціальна сфера, здоров’я громади, культура, екологія, безпека.
· В конкурсі можуть брати участь:
o зареєстровані громадські, благодійні, некомерційні організації;
o зареєстровані органи самоорганізації населення та ініціативні групи.
· В конкурсі не можуть брати участь:
o політичні партії і рухи, органи муніципальної, представницької і виконавчої влади, комерційні структури, релігійні організації, приватні особи.
· Проектні пропозиції слід надсилати електронною поштою на адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
· Реєстраційну картку можна завантажити тут.
· Подані до Фонду матеріали, незалежно від результатів розгляду, заявникам не повертаються.
· До складу Конкурсної комісії входять члени Наглядової ради Фонду та інвестори конкурсу.
· Рішення Конкурсної комісії щодо проекту остаточне і перегляду не підлягає.

 

· Середній термін розгляду проектних заявок складає 1 місяць.

ВЕСЕЛА АНГЛІЙСЬКА

Клуб  "ВЕСЕЛА АНГЛІЙСЬКА" продовжує свою роботу та запрошує цікаву малечу на заняття! На заняттях діти співають пісень англійською, спілкуються, грають в спеціальні навчальні ігри, малюють та ін. Заняття відбувається виключно англійською мовою у європейському, інтерактивному форматі позашкільної освіти. На англійську ходять дітки  щопонеділка та щосереди з 17:00.

 

Заняття відбуваються на безоплатній основі для діток 5-10 років за "громадянську активність батьків". Особливості англійській додає не лише її безоплатність, але й унікальність викладачів. 

Адреса: м. Ірпінь, вул. Островського, 12а (вивіска "Весела англійська"). 

Проект виконується за підтримки депутатів Ірпінської міської ради Дмитра ВОЙЦЕХА та Андрія СТРАХОВСЬКОГО.