Запрошення до участі в Конкурсі (завершено)

 


Благодійний фонд „Фонд розвитку Приірпіння” запрошує постачальників з доброю репутацією надати цінові пропозиції для постачання комплектів дитячої постільної білизни у ДНЗ №2 «Горобинка» м.Бучі.

До комплекту постільної білизни мають бути включене простирадло, підковдра та наволочка. Розміри - 112х147, наволочка 60х60.

 Тендерну документацію безкоштовно можна завантажити тут.

Тендерну документацію для участі в Конкурсі необхідно надати не пізніше 22 жовтня 2010 року

за адресою:

 


08292, м. Буча, пров. Комсомольський, 20–Б
ДНЗ № 2 «Горобинка», Тетяні Михайлівні Годун

з позначкою «На конкурс».


Разом із ціновою пропозицію потрібно надіслати копію свідоцтва та КВЕД.
Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 45 днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій.

 

23 жовтня 2010 року Конкурсна комісія розглядає надіслані пропозиції.
25 жовтня 2010 року Конкурсна комісія оголошує результати конкурсу на сайті Фонду розвитку Приірпіння http://irpin-fund.org.ua/.
26 жовтня 2010 року планується підписання договору з Підрядником.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за запитом на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або за телефоном: +38 066 138 43 99.

Благодійний фонд „Фонд розвитку Приірпіння” за фінансової підтримки Антикризової програми Міжнародного фонду „Відродження” виконує проект «Нове життя старих садочків №25 «Віночок» м.Ірпінь та №2 «Горобинка» м.Бучі».