alt

 

ДНІ МІСТА ТА БЛАГОДІЙНІСТЬ

 

altІрпінь гучно відсвяткував свій ювілей. Святкував усі два дні без перестану. Святкували всі -  мер, депутати, гості міста, міські установи, громадські об'єднання, наші щирі жителі - звичайні громадяни, що живуть в Ірпіні, працюють, ростять дітей.

 

Перший день святкувань більше передбачав офіційні привітання від місцевої влади та гостей міста, різноманітні нагородження за особливі заслуги перед містом, дорогі подарунки почесним громадянам. Але найбільше враження на жителів та гостей міста справила Святкова хода. По головній вулиці пройшлися представники закладів Приірпіння, дорослі та діти, творчі та енергійні, одним словом - квіт ірпінського громадянського суспільства. Організатори постаралися на славу.

  

Серед готей свята був також Радних Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Польщі в Україні Броніслав Жешотарський. Пан Броніслав виступив з привітанням зі святкової трибуни, висловив позитивні враження від побаченого Параду міста, відзначив потенціал та силу  краю Приірпіння, і зазначив:

 

"...Шановний Володимире Даниловичу, Ваша громада - це рушій змін та опора у здійсненні Вашої діяльності в місті. Адже підтримка від людей вкрай важлива для здійснення реформ, новводень та покращеньу прекрасному місті Ірпінь...."

 

Фонд громади Приірпіння також мав нагоду з головної святкової трибуни привітати Ірпінь з Днем народження та коротко сказати про головне від імені активної громади:

 

"...Громада - за Ірпінь Європейський. І як в будь-якому успішному європейському містечку місцеві соціальні питання мають вирішуватися спільними зусиллями влади, бізнесу та громади. Фонд громади Приірпіння неодноразово довів, що така співпраця в Ірпені можлива і є ефективною. Проект "Вікно в Європу через польські вікна" став дійсністю завдяки об'єднанню зусиль іноземних донорських організацій, міського відділу освіти та місцевих жителів. Завдяки проекту у місті з'явився енергоощадний демонстраційний майданчик, що дозволить економити витрати на тепло, контролювати надходження свіжого повітря в приміщення та покращувати здоров'я наших дітей!.." - повідомила Анастасія Попсуй, директор Фонду.

 

Також перший день святкувань надав прекрасну можилвість зустрітися членам Правління та Наглядової ради Фонду громади Приірпіння, поговорити про пріоритети спільної роботи.

 

Другий день був присвячений цікавому народному дозвіллю, що було організовано відділом фізичної культури та спорту виконавчого комітету Ірпінської міської ради за спонсорської підтримки депутатів Ірпінської міської ради Д.П.Войцеха та А.В.Кривенко. Фонд громади Приірпіння також допомагав в організації свята: волонтери Фонду були технічними помічниками в оформленні площі, працювали біля скриньок для пожертв та надувних атракціонів, роздавали малечі повітряні кульки Фонду громади, а жінки-волонтери від Жіночого клубу проводили анімаційні ігри з дітлахами на спеціальному майданчику.

 

Під час святкувань Фонд громади Ірпеня провів благодійну акцію "Даруй дитині не річ, а нову можливість". Адже веселі, счасливі люди, заряджені позитивом свята, схильні більше робити добрих справ, ніж зазвичай. На площі біля розважальних комплексів були розміщені скриньки для пожертв, а  волонтери інформували про акцію перехожих, роздавали кульки та листівки.

 

Разом ми зібрали 1151 гривню протягом 4 годин! Спасибі всім небайдужим, хто долучився до цієї доброї справи! Ця сума була вилучена зі скриньок для пожертв відповідно затверджених процедур і документів та покладена на спеціальний рахунок Фонду громади до оголошення конкурсу. Ефективність викорастання благодійних коштів (про це говорить світова практика благодійності) забезпечується вибором виконавця проекту шляхом відкритого конкурсу. Конкурс на виконання проектів буде оголошено серед місцевих громадських організацій в жовтні цього року, коли сума на гранти збільшиться. Проекти, які будуть фінансуватися, мають залучати дітей, що опинилися в складній життєвій ситуації, і пропонувати не речі в якості подарунків (подарунки Фонд громади забезпечить безкоштовно задяки підтримці партнерів), а послуги для освіти, розвитку цих дітей, їх участі у спеціальних заходах для побудови успішої кар'єри в майбутньому.

Більше фотографій на сайті http://irpinfond.io.ua/album.