КОМПЬЮТЕРИ ТА ПРОГРАМИ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ЗОРУ НАШИХ ДІТОК

 

altНа передодні Дня Ірпеня наш благодійний фонд передав до Тифлоцентру (Центр корекції зору) дитячого садочку №4 "Пролісок" м. Бучі три компьютери нового покоління з комплексом компьютерних програм корекції зору.  В цьому садочку навчаються дошкільнята та дітки початкових класів з вадами зору з усього Прирпіння, оскільки спеціалізується заклад на покращення зору в малечі. На сьогодні у закладі навіть перебуває  хлопчих, позбавлений можливості бачити взагалі.

 

 

Без сумніву, робота закладу є просто необхідною, і тому постійно перевантажена. Працювали педагоги-спеціалісти на стареньких компьютерах, які вже давно і регулярно виходили з ладу. Компьютерні програми корекції зору давно вичерпали свій ліцензійний ліміт, крім того застосовувались на малих та випуклих моніторах, що не мало особливо позитивного ефекту на дитячий зір.

 

alt

 Тепер замість стареньких, у заладі нові компьютери з сучасними можливостями (найновіші компьютери були придбані тому, що не відомо через скільки років  їх зможуть замінити новими). Пласкі плазмові екрани квадратної форми створені спеціально для дітей. Замість 4 застарілих програм корекції зору на компьютерах функціонують 17 різноманітних адаптованих програм. Навіть самі педагоги, як і нові монітори, засвітилися новим бажанням та ентузіазмом працювати з особливими дітками.

 

 

Проект здійснюється за фінансової підтримки Міжнародного жіночого клубу м. Києва.

Проте сам факт виконання проекту активізував відділ освіти, батьків та спонсорів. В цьому році садочок переживає кардинальні позитивні зміни: заміна вікон в спортивній залі, масштабні ремонтні роботи, оснащення нової зали для гурткової роботи, навіть встановлення 3 нових насосів для каналізаційно-насосної станції. Загальна вартість наданої підтримки в садочку цього року складає близько 140 000 грн. (25 000 грн. з яких від нашого Фонду). Наступним кроком у виконанні проекту є придбання спеціальних розвивальних іграшок та наборів для роботи з дітками, що мають вади зору.

 

Більше фотографій за посиланням http://irpinfond.io.ua/.