ЖІНОЧИЙ КЛУБ "ЛАДА" ВІДКРИТО!

 

alt10 вересня 2011 року в залі Ірпінського будинку культури нарешті офіційно відкрився жіночий клуб "ЛАДА".

 

Місія Клубу – об’єднання активного жіноцтва Ірпеня задля створення нових можливостей в професійному та особистісному розвитку членів Клубу. Кожна учасниця клубу буде отримувати унікальні можливості для своєї родини, своєї самореалізації, свого покликання. Напрямки діяльності: краса, здоров’я, родина, діти, творчість, розвиток, громадянська активність, юридичний та соціальний захист.

 

Ідея створення клубу жила давно, дозрівала... Що ж сталося, що клуб стрімко сформувався та розпочав роботу? Випадковостей не буває!

 

Жіноча організація "ЛАДА" давно працює в Ірпені, збирає однодумців, реалізує важливі соціальні ініціативи в громаді. Але нещодавно, долучившись до ініціативної групи Фонду громади Ірпеня, Тетяна Ледньова (керівник ЖО "ЛАДА") та Анастасія Попсуй (директор Благодійного фонду "Фонд громади Припіння") прийшли до висновку, що для того масштабу діяльності, який передбачає формат Фонду громади, людські ресурси відіграють ключову роль. А жінки Ірпеня та Прирпіння особливо активні, ініціативні, дієві та.... яскраві! Крім того, новим директором Будинку культури стала славнозвісна Юлія Бережко-Камінська, яка з охотою запропонувала проводити зустрічі в будинку культури.

 

Програма зустрічі була надзичайно насичена: говорили про актульність роботи клубу, спілкувалися зі спеціальними гостями зустрічі - Діною Бекова-Сінклер (Міжнародний жіночий клуб) та Дар'єю Непочатовою (Український форум благодійників), брали участь у веб-конференції з вінницьким жіночим клубом "Перлина", говорили про жінок в благодійності та громадській діяльності (в Україні та світі), визначали формат діяльності Клубу, а також робили інтерактиви, пили чай з випічкою (кожна учасниця принесла щось смачненьке), розігрували лотерею сувенірів, знайомилися та домовлялися про плани на майбутнє...

 

На першому ж засіданні жінки вирішили, що робота клубу ні в якому випадку не обмежуватиметься "чаюваннями" та "балачками". Кожна зустріч буде ґрунтуватися на дієвості кожної учасниці. Така собі філософія "НЕ споживання", а постійної віддачі.

 

Жінки Ірпеня є рушієм громадських ініціатив, головними благодійниками в справах соціального характеру, потужні в справах адвокасі та просто активно й рішуче намагаються змінити життя міста на краще. Кожна робить це по-своєму і з неабияким хистом. Але, зібравшись разом на першій зустрічі Жіночого клубу, стало зрозуміло - ми, жінки, разом можемо вершити велику справу. Об'єднавшись ми дійсно можемо робити добрі та потрібні справи для нашого міста, дітей, чоловіків, парків, дозвілля та іншого.

 

"В кожній громаді мешкає багато небайдужих активних людей. Людей, які не бояться «висунутися», які не просто готові змінювати світ навколо себе, а вже давно це роблять. Але вони не об’єднані, діють поодинці, тому ми досі не відчуваємо всю силу змін, над якими вони працюють. Потреба в об’єднанні існує, про це сказали майже всІ учасниці жіночого клубу, під час засідання вони усвідомили, що разом можуть зробити набагато більше. Для фонду громади такі люди – потужний ресурс на шляху розбудови довіри серед решти мешканців громади. А для громадських активістів фонд громади – парасолька, під якою кожен має можливість реалізувати свій лідерський потенціал, знайти однодумців та задовольнити власні потреби в здійсненні позитивних змін спільними зусиллями. Ось така “Win-win” модель…"  - з блогу Дар'ї Непочатової  http://ufb.org.ua/blog/posts/pro-blagodiynist-pro-zhinok-pro-fond-gromadi/).

 

Фотозвіт можете знайти за посиланням: http://irpinfond.io.ua/.