ПІДТРИМКА ВІД ПОСОЛЬСТВА РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА ІРПІНСЬКИМ ДІТЛАХАМ

 

altБлагодійний фонд Приірпіння за фінансової підтримки Посольства Польщі в Україні протягом 2011 року здійснить проект "Вікно в Європу через польські вікна". Проект передбачає заміну вікон в Ірпінському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті та проведення низки заходів з енергоощадності, екологічного виховання, зміни поведінки молоді та батьків з питань розумного використання ресурсів природи.


Нові вікна матимуть енергоощадні характеристики та слугуватимуть прикладом для населення – якими мають бути «розумні» вікна в наших будинках? Хороші вікна дозволяють значно економити енергоспоживання в приміщеннях, економії фінансів за енергоспоживання, уникнення конденсату в приміщеннях, зменшення рівня захворюваності населення.


До реалізації проекту будуть долучені: вихованці центру, їх батьки, вихователі, відділ освіти Ірпінської міської ради, депутати, бізнесмени, громадяни міста. Протягом проекту буде проведено багато цікавих заходів, що залучатимуть широку аудиторію учасників та формуватимуть новий екологічний світогляд.

 

 Міжшкільний навчально-виробничий комбінат – навчально-виховний комплекс, який задовольняє потреби громадян, держави і суспільства у поглибленні базової трудової підготовки школярів 8-11 (10-11) – х класів, здійснює професійне консультування учнівської молоді, організовує їх добровільну продуктивну працю та забезпечує реалізацію потреб особистості в отриманні професії і кваліфікації відповідно до її інтересів, здібностей за наявних умов.

 

У 2011 році у приміщенні навчально-виробничого комбінату розташується і Еколого-технічний центр творчості школярів та молоді. Спільно з еколого-технічним цетром планується проведення екологічний конкурс для шкіл, екологічні навчання для дітей та дорослих. Юні екологи у приміщення навчання матимуть демостраційні об'єкти енергозбереження.


Додаткова інформація: http://www.kijow.polemb.net/index.php?document=2724