ТИФЛОЦЕНТР БУЧАНСЬКОГО САДОЧКУ «ПРОЛІСОК» ОТРИМАЄ ДОПОМОГУ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ДІТОК З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ


alt

Благодійний фонд "Фонд громади Приірпіння за фінансової підтримки Міжнародного жіночого клубу м. Києва надасть матеріальну допомогу Тифлоцентру Бучанського садочку №4 «Пролісок» для підвищення ефективності лікування діток з вадами зору.


Проект підтримки Тифлоцентру передбачає придбання комп’ютерів, спеціального програмного забезпечення для лікування зору та додаткового обладнання. На сьогодні Тифлоцентр має три старі коп’ютери зі шкідливими для зору опуклими моніторами, застаріле програмне забезпечення лікувальних програм, що потребують оновлення. Також проект передбачає проведення низки заходів із злучення громади міста Бучі до вирішення проблем у закладах, що працюють з особливими дітками.


ДНЗ № 4 “Пролісок” є комбінованим закладом для дітей дошкільного віку, психофізичний розвиток яких відповідає віковим нормам, а також для дітей з особливими потребами (вади зору та мови). Оскільки в “Проліску” виховуються і навчаються діти з різним рівнем розвитку і фізичними можливостями, ключовим принципом навчання і виховання дітей є інтеграція дітей з особливими потребами в колектив однолітків.


Фахівцями Тифлоцентру проводиться діагностика всіх видів косоокості, оптометрії, підбір корекції зору, лікування таких захворювань ока, як спазми акомодації, міопії, гіперметропії, змішаний астигматизм, всі види косоокості, часткова атрофія диску зорового нерву, залишкові явища після афакії, патології очного дна. Зокрема застосовується ортооптичне-плеоптичне лікування при всіх видах косоокості (до і після операції); амбліопіях, афакіях; відновлення бінокулярного зору у дітей з акомодаційною косоокістю та інше.