БУЧАНСЬКИЙ САДОЧОК РАДІЄ ПОДАРУНКАМ: НОВИМ СТІЛЬЧИКАМ ТА РОЗВИВАЛЬНИМ ІГРАШКАМ

 

SAM_0223__1.JPG «У кожній дитині сонце. Дайте йому світити». Ці слова — кредо роботи трудового колективу Бучанського дошкільного навчального закладу №2 «Горобинка».


В останні числа листопада Бучанський садочок отримав 50 дитячих стільчиків та широкий комплекс розвивальних ігор для дітлахів. Діти раділи подарункам рівно як Новорічному сюрпризу. До комплексу увійшли ігри для розвитку моторики, уваги, творчості та реакції.

 
Загалом садок №2 славиться інноваційними методами роботи з дітьми та авторськими програмами педагогічного складу. Унікальність «Горобинки» полягає в художньо-естетичному вихованні малечі. У роботі з дошкільнятами використовуються елементи концепції музичного виховання німецького композитора Карла Орфа. Тому педагогічний колектив обрав незвичайні іграшки для більш ефективного розвитку малюків, які випала змога придбати за фінансової підтримки Антикризової програми Міжнародного фонду „Відродження”.

 

Зазвичай методисти та вихователі садочку своїми руками клеять та вирізають спеціальні розвивальні іграшки, бо останні, якщо і є, то не з дешевих. Тепер творчий підхід у роботі педагогічного та дитячого колективу садочку „Горобинка” буде підживлений оновленнями матеріально-технічної бази садочку, що спонукатиме до подальшого розвитку інновацій.

 

SAM_0172_.JPG      SAM_0202__1.JPG      SAM_0179__1.JPG

 

SAM_0204__1.JPG       SAM_0207_.JPG      SAM_0211__1.JPG