САДОК №25 "ДЗВІНОЧОК" МІСТА ІРПІНЬ ВІДДАЄ СВІЙ "АКТИКВАРІАТ" НА МЕТАЛОБРУХТ

 

alt        alt

12 листопада в ірпінський садок №25 завезли 34 нових 2х-ярусні дерев’яні ліжечка. Старі металеві ліжка, які вже тричі відпрацювали свій строк (більше 60 років!), відділ освіти спише на металобрухт. Працівники садочку з радістю розстаються зі своїм „антикваріатом” та вимивають разом з батьками зайву пилюку зі спалень. З 34 старими ліжками виноситься і неприємний запах затхлості. Батьки активно включилися в роботу з ліжечками: виносили старі ліжка на вулицю, вимивали групи та ставили нові, приємні на запах, ліжечка на потрібні місця в спальнях.

 


Оскільки садочок переповнений, раніше вихователям часто доводилось дзвонити батькам з проханням забрати дитину до обіднього сну, бо не вистачало ліжко-місць. Тепер ліжечки не тільки нові, їх ще й більше. Сподіваємось, що проблема переповненого садочку майже вирішилась.

 


Наступного тижня планується заміна іншого антивару: дореволюційних вікон. Якісні вікна дуже важливі для дитячих закладів, оскільки вони є запорукою чистого повітря (без пилюки, кліщів та бактерій), енергоощадності та комфорту.
 

Благодійний фонд „Фонд громади Приірпіння” за фінансової підтримки Антикризової програми Міжнародного фонду „Відродження” виконує проект «Нове життя старих садочків №25 «Віночок» м.Ірпінь та №2 «Горобинка» м.Бучі».