"МОЛОДЬ В ДІЇ" - ЄВРОПЕЙСЬКА СЛУЖБА ВОЛОНТЕРІАТУ

 

alt

БФ "Фонд громади Приірпіння" пропонує від свого імені здіснити поїздку до Румунії чи Греції на півроку за програмою Європейського Союзу «Молодь в дії», Акція 2 – Європейська волонтерська служба.

 

Пропонується 1 проект до Румунії і 10 проектів до Греції. Деталі проектів у додатку.  

Як і раніше, Європейська волонтерська служба покриває витрати на дорогу, харчування, проживання, навчання та кишенькові гроші для волонтера.

Якщо якийсь з проектів Вас зацікавив, просимо надіслати Ваше резюме, а також мотиваційний лист відповідний до обраного проекту англійською мовою на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

Мотиваційний лист не має перевищувати сторінку А4, проте вмістити Вашу аргументацію, чому Ви хочете взяти участь саме в цьому проекті, чому Ви вважаєте себе гарною кандидатурою на цей проект, яку мету переслідуєте тощо.

 

Останній термін подання резюме з мотиваційним листом - 30 серпня. Покваптесь!
У назві листа просимо вказати Ваше прізвище та назву країни, яку бажаєте відвідати.

 

Програма “Молодь в дії” – це програма Європейської Спільноти, яка надає можливості міжнародної співпраці для молоді країн Європи, у тому числі й України. За підтримки Програми “Молодь в дії” молоді люди з України у співпраці з партнерами з інших країн можуть брати участь у молодіжних обмінах та міжнародній волонтерській діяльності. Молодіжні лідери, працівники організацій та інституцій, які працюють з молоддю, мають можливість підвищувати свій професійний рівень на тренінгах та інших заходах, спрямованих на налагодження партнерства, підвищення якості реалізованих проектів та поглиблення своїх знань у різних сферах молодіжної роботи.

 

Детальна інформація про Програму українською мовою на сайті http://yia.org.ua/ або на сторінці Європейської Комісії: http://ec.europa.eu/youth/index_en.htm.