Письменницька майстерня MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді

Посмішка незнайомки в стрибаючій маршрутці...

Твоя пісня на YouTube, заспівана новим другом іноземною мовою...

Сімейний рецепт, який мандрував до тебе 500 км...

ОСОБЛИВІ МОМЕНТИ БАЖАЮТЬ ЗАКАРБУВАТИСЯ. СПОГАДИ ПОТРЕБУЮТЬ ТОГО, АБИ ЇХ ЗАПИСАТИ!

Ти вже брав участь в MEET-UP!-зустрічі чи хотів би взяти участь в німецько-українській зустрічі? Тоді ми запрошуємо тебе в нашу письменницьку майстерню в Берлін.

Скористайся можливістю побачити твоїх друзів з України/з Німеччини знову чи завести нові знайомства. Насолодись кількома передріздвяними днями в приємному товаристві в німецькій столиці!

Коли і де? З 29 листопада до 4 грудня 2017 в Jugendgästehaus Berlin-Kaulsdorf.

Хто може взяти участь? Будь-хто, кому вже є 18 років, хто зацікавлений в німецько-українському обміні; хто вже брав участь в молодіжному обміні, бував в Україні чи Німеччині або має інші точки дотику до теми. Молоді люди, які хочуть писати, охочі до знайомства з гарними людьми та бажають відкрити для себе Берлін.

Скільки коштує письменницька майстерня? Ми беремо на себе витрати на дорогу, харчування та проживання та організуємо для Вас цікаву супровідну програму.

Якою мовою відбудеться письменницька майстерня? Німецькою, українською та російською мовами. Ви можете писати своєю рідною мовою, а наші перекладачі допоможуть при спілкуванні.

 

Програма підтримки „Meet up! Німецько-українські зустрічі молоді“ реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Фонду Роберта Боша та Фонду «Пам'ять, відповідальність та майбутнє».

 

Для участі потрібно надіслати мотиваційний лист на більше 1 стор. А4 та надіслати за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 5 жовтня 2017 року.