Стажування вчителів в Німеччині

Вітання активним, креативним та мудрим педагогам Ірпеня, які вибороли право стажування у місті Борна (Німеччина) в конкурсах "Яким я бачу нову школу Приірпіння" та "Вчитель, який прагне змін". Учасники освітнього проекту зануряться в історію та традиції німецького містечка Борна, будуть вивчати шляхи та методи викладання в місцевій школі та Гімназії "Біля озера".

Самостійність, мобільність, креативність, відповідальність, гарне почуття гумору та командна співпраця - основні риси щасливих переможців. Уже мали можливість зустрітись з пані бургомістром міста Борна Simone Luedtke , координатором проекту з німецької сторони Robert Scheibe та Holger Luedtke, що ще раз переконало наших учасників у гостинності, щирості та важливості співпраці між містами - партнерами Ірпінь-Борна.

У ході розмови учасниками було наголошено на актуальності проекту "Розвиваємо освіту разом", який фінансується в рамках програми розвитку комунального партнерства між містами України і Німеччини фонду "Engagement Global" та вдячність за підтримку освітян міським головою Ірпеня Володимиром Карплюком та Управлінням освіти і науки м. Ірпінь.