Професор Кріс Імафідон з Оксфорду - ідейний натхненник концепції Ірпінського Ліцею Інноваційних Технологій

6 червня відбулась надихаюча зустріч ініціативної групи по створенню інноваційного Ірпінського Ліцею Інноваційних Технологій на чолі з директором Благодійного фонду "Фонд громади Приірпіння", радником Ірпінського міського голови з освітніх питань з видатною людиною - професором Крісом Імафідон з Оксфорду в Ірпіні!

Особливо вразила членів зустрічі історія про дебати на телебаченні з міністром освіти Британії та змаганнями, які виникли після цього. Професор Імафідон вирішив довести на практиці, що кожна дитина може досягти видатних успіхів в школі, якщо їй подобається предмет навчання. В якості експерименту вибрали поганеньку школу і дали професору клас з найгіршою успішністю. 16-ти річні учні були зацікавленні лише в футболі, погано рахували і писали.

На першому уроці професор зрозумів, що вони люблять футбол і запитав, який футболіст найкращий, почалася суперечка, але професор Кріс попросив учнів довести свою позицію письмово, написавши есе. Підлітки, які не писали більше ніж пів сторінки, написали в середньому на 6 аркушів.

Наступного разу професор запитав за яку команду вони вболівають, бійки не було, але клас поділився на дві команди: за Челсі та за Арсенал. Професор запитав які ставки? Діти почали рахувати, скільки виграють, якщо поставлять на різні рахунки, хто заб'є першим і т.д. Так рахували всі без виключення декілька уроків. Інші вчителі, до речі, були впевнені, що діти рахувати не вміють.

Професора попередили, що діти не роблять домашні завдання, а лише грають у відео ігри і б'ються на футболі. Доктор Імафідон дав завдання подивитися футбол і порахувати всі тактико-технічні характеристики матчу (підкати, передачі, удари і т.д.) гравців та команд. На наступний день в школу прийшли зацікавленні батьки, з питанням, що за чаклун з'явився, бо діти вчора 4 години робили домашнє завдання. Професор пообіцяв, до речі, квиток на футбол, тому, хто перший підготує домашнє завдання.

Врешті решт, діти склали іспити, з математики, на тому ж рівні, що й інші учні. Все це відбулося за 9 місяців. А професора призначили радником міністра освіти.

Ми дуже надіємося повторити подвиги в Україні!

Найближчі три дні вас чекають навчальні тренінги від професора на тему: "Як розбудити в дитині генія".

Запрошуємо всіх на зустріч з професором!( реєстрація на сайті ilit.com.ua обов'язкова!)
10 червня, в Суботу, о 12:00 відбудеться презентація ІЛІТ (КП "Ірпінський Ліцей Інноваційних Технологій") та лекція професора Кріса Імафідона з Оксфорду про майбутнє STEM освіти.
Про професора Імафідона: "Батько найрозумнішої родини в Великобританії” (BBC).
Професор володіє унікальною методикою навчання (його діти у віці 8 та 9 років успішно склали вступні іспити в Оксфордський університет), яку він передає команді викладачів ІЛІТ та RoboCode.