Ірпінська освітня ініціатива

"Ірпінь готовий стати пілотним містом для виконання Концепції «Нової української школи» - написав на своїй сторінці у фейсбуці Ірпінський міський голова В.А.Карплюк. Було направлено листа з такою пропозицією до Міністра освіти та науки України Лілії Гриневич.
За останній рік Ірпінь зробив значний поступ у сфері освіти регіону. Органами місцевого самоврядування було розроблено Ірпінську освітню ініціативу, що базується на засадах Концепції «Нової української школи».

Для її реалізації з місцевого бюджету виділено більше 60 млн.грн. А це рекордна сума в історії розвитку освіти Приірпіння.

Уже 1 вересня старшокласники шести ірпінських шкіл зайдуть у нові сучасні профільні класи, обладнані новітнім обладнанням. Їхній ремонт уже триває. Стартували ремонтні роботи і в майбутньому ліцеї інноваційних технологій. Він буде обладнаний найновітнішими технологічними новинками, залучатиме прогресивні освітні методики та викладачів європейських освітніх закладів. Також ми поставили перед собою завдання забезпечити кожного учня усім потрібним для занять спортом. Тому на шкільних подвір’ях будуть обладнані сучасні спортивні майданчики із футбольними та баскетбольними полями і тренажерами.
Але, основну ставку зроблено на вмотивованого та кваліфікованого вчителя. Сьогодні ірпінські педагоги активно проходять тренінги, курси, семінари. Беруть участь у різноманітних тестуваннях. Їздять закордон для обміну досвідом. З метою стимулювання розвитку рівня якості надання послуг педагогами, було ухвалено систему стимулів, яка заохотить вчителів працювати не «на статистику», а на якість.
"Найбільше ми хочемо, щоб дитина із задоволенням бігла до школи. А це і є головне завдання реформ в українській освіті. І з розумінням цієї великої відповідальності ми готові взяти на себе місію стати майданчиком для реалізації історичних змін, які запроваджує сьогодні Міністерство освіти" - говорить Володимир Андрійович.