13 травня виставка освіти у США в "America House Kyiv"

EducationUSA -  виставка освіти в США "Alumni Fair" відбулась13 травня у America House Kyiv за участі випускників американських ВНЗ.

Alumni Fair надало можливість дізнатися про навчання в американських коледжах та університетах українським учням та студентам. Випускники вишів США поділилися власним досвідом здобуття вищої освіти. Учасники EducationUSA Alumni Fair також мали можливість дізнати про програми Уряду США, Американських рад з міжнародної освіти, Консультативних центрів мережі EducationUSA в Україні та приватних фундацій. Програма Alumni Fair включала майстер-класи, сесії запитань та відповідей, а також можливості спілкування із випускниками вищих навчальних закладів США.

Отримала чудову можливість зустрітися та перейняти досвід американських та українських випускників коледжів та університетів США помічник директора БФ "Фонд громади Приірпіння" Нечитайло Оксана.

Отже, можемо запевнити про наявність великої можливості навчання в США для студентів та стажування для вчителів (викладачів), грантові програми для достойних претендентів. Головне - бажання!