Участь у міжнародній конференції у Чеській Республіці

9 травня 2017 року в місті Мост (Чеська Республіка) відбулася міжнародна науково-практична конференція “Сучасний стан протидії корупції: досвід Чехії, України, Польщі, Словаччини“. Радник мера міста Ірпінь, директор Благодійного фонду "Фонд громади Приірпіння" Анастасія Попсуй та начальник відділу з координування культурно-масових заходів та фізкультурно-спортивної роботи Віолетта Кременчук поділилися позитивним досвідом щодо питань боротьби з корупцією в місті Ірпінь, а також презентували свої результати діяльності в розбудові та реконструкції міста.

Від Генеральної прокуратури України участь у заході взяли заступник начальника Департаменту інформаційних технологій, документального та матеріально-технічного забезпечення Євген Авраменко і заступник начальника відділу організаційно-аналітичного забезпечення діяльності першого заступника та заступників Генерального прокурора України управління організаційно-аналітичного забезпечення діяльності керівництва Департаменту забезпечення діяльності керівництва Генеральної прокуратури України Наталія Котляр.
Національну академію прокуратури України представили ректор Іван Присяжнюк, заступник директора Науково-дослідного інституту Олександр Шамара, начальник відділу науково-методичного забезпечення діяльності військових прокуратур Віталій Чубко та науковий співробітник відділу міжнародних зв’язків Анастасія Павленко.
Президент представництва української діаспори в Чеській Республіці Валерій Адаменко відкрив захід вітальним словом та поділився досвідом протидії корупції в місті Мост.
Ректор Національної академії прокуратури України Іван Присяжнюк висловив слова вдячності президенту представництва української діаспори в Республіці Чехія Валерію Адаменку за теплий прийом та привітав учасників заходу.
Конференцію відвідали проректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Олександр Ведмідський, а також завідувач кафедри оперативно-розшукової діяльності та спеціальної техніки Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Олег Кириченко.
Президент ГО “Фундація науковців і освітян (ESF)” Ганна Власова виступила з доповіддю “Протидія корупції: досвід країн Європи”, а головний спеціаліст Національного агентства з питань запобігання корупції Іван Михайлов – з доповіддю “Електронне декларування: досвід України”.
Активну участь в обговоренні питання боротьби з корупцією взяли депутат Обухівської районної ради Сергій Гербеда, а також кандидат юридичних наук Олександр Полторацький.
На завершення роботи конференції відбулася активна дискусія учасників з проблемних питань протидії корупції, а також напрацювання щодо можливих змін до законодавства в зазначеній сфері.