Регіональна конференція «Розвиваємо громаду через благодійність» в Березані

27 квітня в м.Березань відбулась Регіональна конференція «Розвиваємо громаду через благодійність», яка проводилась спільно з ІСАР «Єднання» та Березанською міською радою. На даній конеренції керівник освітніх проектів БФ «Фонд громади Приірпіння» Оксана Нечитайло презентувала Благодійний Фонд та розповіла присутнім про освітні проекти та просвітництво в Ірпінській громаді в рамках реалізації концепції “Нової української школи”.

Ідея конференції йшла «знизу догори» і являлась результатом пошуку нових форматів взаємодії громадськості, влади та бізнесу.
Мета конференції - заснування механізму партнерської взаємодії влади, бізнесу та громади з метою організації конкретних соціальних проектів, направлених на систематичну роботу в громаді; мотивувати організації громадського суспільства приділяти належну увагу власному зростанню та становленню в сфері організаційного розвитку.
Участь у заході взяли представники громадських організацій Київщини, які зацікавлені у власному організаційному розвитку; ініціативні групи, які діють на місцевому рівні, вмотивовані до розвитку та налагодження партнерств; представники всеукраїнських благодійних організацій; члени, волонтери, однодумці «Фонду громади Березані»; представники бізнесу та влади.
Присутні оплесками привітали Берегиню історії міста Березані, директора Березанського народного краєзнавчого музею Галину Рих, ім‘я якої внесено до Книги рекордів Гіннеса України, як найповажнішого за віком директора музею.
Розпочався захід фотовиставкою «Благодійність в об‘єктиві», організованою Українським форумом благодійників під патронатом Національної спілки художників України. Березанці  та гості міста мали змогу побачити фотороботи провідних фотохудожників України та світу. Багато світлин в номінації «Діти, поранені війною» були присвячені дітям із зони АТО, які постраждали від військового конфлікту. Фото нікого не залишили байдужим.
Представники благодійних та громадських організацій України висловили щире захоплення динамікою розвитку та якістю соціально-орієнтованих проектів у місті Ірпені. ІссаСадіоДіалло, віце-президент ГО «Африканська Рада в Україні» після ознайомлення зі звітом про розвиток Ірпеня протягом 2 останніх років запропонував реалізувати спільні культурні проети. Крім того,висловили бажання здійснити гостьові візити представники Фонду громади міста Херсон «Захист», «Фонду громади Березані» та Білої Церкви.
Від імені Благодійного Фонду "Фонд громади Приірпіння" висловлюємо вдячність «Фонду громади Березані» за запрошення та плідну співпрацю!