Волонтер Корпусу Миру з США приїде до Ірпеня

 

З радістю повідомляємо, що в Ірпені працюватиме та житиме цілий рік волонтер Корпусу Миру з США. На даний час, представники місцевої влади оперативно шукають "приймаючу родину з Ірпеня", яка зможе прийняти волонтера на півроку. Це унікальна можливість спілкування з носієм мови, який щодня буде розвивати громаду міста.

 

 

5 червня 2015 року голова Корпусу миру США в Україні Денні Робертсон взяв участь у церемонії складання присяги разом із 15 новими добровольцями, які вперше приїхали в Україну, відтоді як програму призупинили і волонтерів відкликали в розпал революції на Євромайдані у лютому 2014 року. З червня 2016 року в Україні працюють 150 волонтерів Корпусу миру США.

На разі, волонтери діють в місцевих громадах в західних і центральних областях України. Раніше програма охоплювала всю територію, в тому числі Крим і Луганську та Донецьку області. Їхня робота спрямована на поліпшення знань англійської мови, а також роботу із молоддю і розвиток громадянського суспільства. Як правило, термін пребування волонтерів в країні становить 2 роки, протягом яких вони проходять інтенсивну українську або російську мовну практику. Більше ніж 2740 волонтерів Корпусу миру США працювали в Україні з 1992 року, коли перший президент України Леонід Кравчук і президент США Джордж Буш підписали двосторонню угоду про створення програми.