Чергова поїздка за досвідом до Європи

 

Відбулась поїздка з метою обміну досвідом облаштування сучаних навчальних закладів та вивчення європейських інновацій шкільних навчальних програм в Польщі. Робоча комісія складалась з Анастасії Попсуй (директора БФ "Фонд громади Приірпіння, депутата Ірпінської міської ради), Віолетти Кременчук (начальника відділу координування культурно-масових і спортивних заходів), Анни Король (начальника Управління освіти та науки Ірпінської міської ради) та Юлії Устич (радника Ірпінського міського голови з питань освіти).

 

Метою поїздки була необхідність подивитися, навчитися та знайти ідеї для створення нового ліцею в м.Ірпені, запровадити нововведення в школах, модернізувати освіту Ірпінського регіону.

В Польщі школи дуже схожі на українські: великі коридори, вхідні частини, класи, стенди на стінах. Однак, є й відмінності, новаторства, та "родзинки", яких нашим школам не вистачає. Однією з яких є те, що багатьма видами спорту діти займаються в коридорі, який спеціально обладнаний: бігові доріжки для здачі нормативів, тенісні столи, шахмати та шахи. Облаштовані "куточки для відпочинку" дівчат та хлопців, де вони збираються і проводять зі своїми друзями та ровесниками час.

Залучені ідеї члени поїздки обов'язково втілять в життя в ірпінських школах, адже їх мета краща освіта для забезпечення майбутнього стабільного розвитку наступними поколіннями рідного міста Ірпеня!