Член правління БФ "Фонд громади Приірпіння" - учасник тренінгу від ПРООН

З 23 по 28 березня 2017 року проведено тренінг "Розвиток бізнесу в сучасних умовах. Ефективні інструменти для підприємця" установою Організації Об’єднаних Націй у галузі розвитку ПРООН в Україні. Неймовірно приємно, те що захід провели саме в Ірпені. Наше місто на даному пізнавальному заході представляла Альона Голота член правління Благодійного Фонду "Фонд громади Приірпіння".

Тренінг виявився надзвичайно інтенсивним та повчальним, адже протягом 5-ти днів роботи в групі було опрацьовано та вивчено слухачами: swat-аналіз на підприємстві, вплив факторів зовнішнього середовища на бізнес, сильні та слабкі сторони, ризики та можливості підприємств, види ресурсів необхідних для розвитку власного бізнесу, розписано місію та цілі власного бізнесу. Також розглядали питання шляхів мінімізації витрат та мотивацію для найманих працівників.

Завдяки участі в даному заході А.Голота отримала нові знання в напрямку розвитку бізнесу, познайомилась з представниками громадських об'єднань України, познайомила учасників тренінгу з мальовничим Ірпенем та розповіла про його динамічний розвиток, вручивши регіональному координатору ПРООН "Звіт про "2 роки відродження Ірпеня" для подальшої співпраці з ПРООН. Особливу подяку висловлюємо тренерам заходу, які поділились неоціненними знаннями.