Ірпінські школярі у ролі дипломатів на засіданні моделі ООН

24-25 березня відбулась VIII регіональна конференція старшокласників "Майбутнє, якого прагнемо ми! 2017 - рік миру та порозуміння!" для учнів 9-11 класів, в рамках якої відбулось засідання шкільної моделі ООН. Модель ООН – це міжнародна освітня програма, в ході якої імітуються засідання різних органів системи ООН. На цих засіданнях-імітаціях учні виступають у ролі дипломатів.

Вони представляють різні країни і беруть участь в обговоренні поточних питань, які стоять на порядку денному в Організації Об’єднаних Націй.
Цілі „Моделі ООН”:

- розвивати в учнів широкий світогляд, стимулювати прагнення до мирного вирішення світових проблем;
- формувати у молодих людей комунікативні, політичні, соціальні та лідерські компетенції;

- підвищувати обізнаність учнів з міжнародними проблемами шляхом залучення до підготовки в конференції представників посольств, дипломатичних та міжнародних організацій.
Гра „Модель ООН” складається з трьох основних етапів:

- процес підготовки, пов’язаний із вивченням країн, які будуть представляти учасники;
- рольова гра, в ході якої кожен учасник презентує певну позицію: Генерального секретаря, голови комітету, посла країни тощо;
- підбиття підсумків гри та набутого досвіду.

Долучились до даного засідання учні ірпінської загальноосвітньої школи №2 за сприянням та ініціативи місцевого депутата, радника Ірпінського міського голови, директора БФ "Фонд громади Приірпіння" Анастасії Вікторівни Попсуй. Школярі отримали море позитивних вражень, дипломатичний досвід, познайомились з кращими учнями міста Києва і Київської області та вивчили актуальні глобальні питання, які тривожань органи системи ООН на сьогодні.