Завершення роботи експертної комісії міського конкурсу «Якою я бачу нову школу Приірпіння»

6 березня 2017 року в науково-методичному центрі м.Ірпінь відбулося друге засідання експертної комісії другого етапу міського конкурсу «Якою я бачу нову школу Приірпіння».

У рамках співпраці Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України та за запрошенням голови управління освіти і науки пані Анни Король співробітники ІПООД - завідувач відділу змісту і технологій навчання дорослих, доктор педагогічних наук, професор - Лавріненко О.А. та старший науковий співробітник відділу зарубіжних систем педагогічної освіти і освіти дорослих, кандидат педагогічних наук - Сулима О.В. мали змогу долучитися до команди висококваліфікованого журі.

Свої авторські креативні проекти школи майбутнього захищали 24 учасники, серед яких були директори шкіл, вчителі навчальних закладів міста та інших регіонів нашої держави, а також всі небайдужі до інноваційного розвитку освітньої системи. Ідеї та проекти, що надихають, нестандартні підходи до вирішення існуючих проблем, що спонукали до роздумів, цікаве спілкування у колі однодумців збагатили напружену роботу журі та засвідчили, що освіта та вчитель змінюється!