Реформування освіти в ЗОШ №12 відповідно до концепції "Нова українська школа"

Відбувся тренінг для педагогів ірпінської школи №12 щодо реформування освіти в місцевих школах за ініціативою Анни Король - начальника Управління освіти і науки Ірпінської міської ради та організатора - Анастасії Попсуй - місцевого депутата, радника міського голови, директора БФ "Фонд громади Приірпіння".
Різні працівники освіти: є засмучені та зневірені, а є щасливі, незважаючи на життєві обставини та рівень забезпеченості, умови праці, колектив та керівництво. Це люди, що живуть своїм ділом, фанатики своєї справи, як говорять, вчителі від Бога!

Були в даній школі такі, хто скаржився на умови, зарплатню та обіцянки держави, а були й ті, хто намагався донести до слухачів не тільки свої власні ідеї щодо реформування, а й дитячі пропозиції "школи по-новому"! Один вчитель приніс на презентацію дитячий малюнок "нової школи" учнів-першокласників. Це був аркуш А4 з малюнком школи, де між двома спорудами діти намалювали фонд "Благодійність". Виявилось, що в їх уяві такий фонд ніяк не пов'язаний із владою, вчителями, або фінансами батьків. Це заклад, куди кожна бажаюча дитина зможе принести щось особисто від себе задля допомоги тим, хто її потребує! Справжні чисті дитячі надії! Поверху малята намалювали аж два сонця!! Під якими розташовані усі початкові класи школи-мрії: від 1 до 4-го.

 

Приємно, що чути в школах не тільки скарги, звинувачення або претензії, а й пропозиції на дії, які б міг здійснити кожен педагог особисто від себе задля покращення рівня освіти та заохочення в навчанні. Адже при одних і тих самих умовах, вчителі висловлюються по-різному та по-різному вболівають за свою школу.
Віримо, що дана ініціатива буде ефективною задля покращення рівня освіти та реформування сталих догм в навчальній системі.
Найбільше за все вчителі висловлювали ініціативу розвитку таких напрямів: профорієнтаційне навчання з проходженням практики поза школою на виробництві, навчання програмуванню з новітніми IT-технологіями, програма стимулювання для учнів і вчителів, літні табори, англійська мова в школі та позашкіллі, дебатні клуби, диспути, ділові групи, проекти.