Зустріч з вчителями 2-ї школи міста Ірпеня

7 лютого в Ірпінській школі №2 відбувся другий навчальний тренінг із планування роботи вчителів.  Захід проведено за ініціативою Ганна Король – начальника управління освіти і науки Ірпеня, задля вирішення проблеми планування роботи шкіл відповідно до концепції «Нова українська школа» та «Концептуальні засади реформування середньої освіти» Міністерства освіти і науки України.На тренінгу було акцентовано увагу на проектній діяльності в школах. До уваги педагогів були представлені проекти їхніх колег, які діють у школі зараз. У результаті було вирішено проводити щорічні конкурси проектів для учнів кожної із шкіл.

 

Також погодили на весняних канікулах організувати цикл навчань для вчителів за їхніми побажаннями, із запрошенням зовнішніх експертів і представників кращих українських і зарубіжних практик. Детально проговорили можливий механізм доплат і премій учителям.У ході роботи найбільший інтерес ірпінські освітяни виявили до таких напрямків, як гуманна педагогіка, ділові ігри, проектна діяльність і програма стимулів. Вони показали готовність навчатися, реалізовувати різноманітні проекти, ділитися досвідом з колегами інших шкіл.

«Захід показав найактивніших вчителів. І кожен із них може бути агентом розвитку для всього міста у своєму пріоритетному напрямку. Тобто, наприклад, якщо вчитель сильний у ділових іграх, ми його відправимо на навчання, і він стане агентом розвитку напрямку ділових ігор для всього міста. Й отримуватиме за це доплату», – коментує подію Анастасія Попсуй і додає: «Ми збираємо потужну внутрішню команду, бо на ті амбітні завдання, які ми поставили у сфері освіти перед собою, потрібна потужна команда!", – зазначає керівник та ведуча тренінгу – депутат ІМР, радник міського голови з гуманітарних питань, Анастасія Попсуй.