ГРУЗІЯ - ЩЕ ОДИН КРОК ДО ЗНАНЬ.

 

Грузія – ще один крок до знань

 

Знову чарівні краєвиди Грузії вдалось побачити нашим активістам з 11 по 19 жовтня 2014 року. Вкотре відбувся молодіжний обмін в Грузії,  в  мальовничому та приморському місті Кобулетті, куди і відправились наші троє ірпінських активістів на чолі з лідером групи – Владиславом Гоголенко. Тема семінару на молодіжному обміні цього разу була «Міжкультурна молодіжна робота: Взаємодія між місцевими та міжнародними розмірами".

В першу чергу семінар був спрямований на підвищення обізнаності про молодіжну роботу та сприяння обміну кращою практикою в роботі з молоддю, з метою включення етнічних меншин і мігрантів в Європейському суспільстві. Ось чому, мета семінару полягала в виявленні синергії. Завдяки семінару учасники навчились осмислювати синергетичний ефект і переваги комбінованого використання місцевих і міжнародних молодіжних робіт для проектів, сприяти проведенню міжнародних молодіжних проектів в якості інструменту для роботи на місцевому рівні в своїх країнах, створювати організаційні та особисті контакти для міжрегіонального співробітництва на молодіжному рівні.

 

 

Всі учасники повернулись щасливими, з новими навичками та завзяті до нової роботи.

Фотозвіт: http://irpinfond.io.ua/album709229

 

Відгуки учасників:


Ярослав Побережний

«Грузія для мене залишилась в серці як країна прекрасних людей. Спогади про ті щасливі дні, коли я був там не забудуться ніколи. Грузія це чудова країна. І це все поєднував наш семінар, в якому я познайомився з представниками молоді 9 країн Європи. Я для себе зрозумів і зробив висновки як живе, розважається і самореалізується молодь різних народів. Дякую велике за ці незабутні дні БФ «Фонду громади Приірпіння».


Владислав Гоголенко

«Ми дуже вдячні Фонду за надану нам можливість відвідати цей семінар, тому, що ми отримали яскравий досвід та враження від цієї поїздки. Основним та найприємнішим моментом усього семінару було те, що ми відчували себе однією дружною сім'єю, що гуртом шукали відповіді на питання, завдання, та створювали різноманітні проекти. Кульмінацією цього було саме взаємодія між молоддю різного віку, національностей, віросповідання. Це дало можливість зрозуміти як запозичувати ідеї від країн ЄС та Кавказу, так і пропонувати їм свої ідеї щодо вирішення загальних та схожих проблем молоді. Професійно підібрані методи пізнання матеріалу не давали сумувати і складали процес роботи так, що ми весь час опрацьовували свою думку та формували своє власне враження, а не завчали вже складений іншими людьми матеріал (як це буває, наприклад в університетах). Також одним з найцікавіших моментів у цьому процесі була його ситуативна побудова. Тобто питання, або тема для роздумів задавалася у постанові певної ситуації та вирішенні її. Виконувалось це за допомогою бажаючих учасників семінару. Для нас цей захід мав успіх не лише отриманими знаннями, складеними висновками, та запозиченими ідеями від інших учасників семінару щодо вирішених соціальних, адміністративних, культурних та молодіжних питань, але і тим досвідом проведення подібних закладів, який ми мали змогу отримати, приймаючи активну участь».


Альона Жаріна, Владислав Гоголенко