МОЛОДІЖНИЙ БАНК ІДЕЙ

З листопада 2012 року, після отримання методології створення та діяльності Молодіжного банку Ірландії, Фонд громади Приірпіння розпочав такий формат роботи з молоддю в Приірпінні. Мета проекту - залучення молоді до вирішення соціально значущих питань Приірпіння та спонукання до самореалізації через втілення власних ідей і проектів.
Молодіжний банк ідей – це унікальний спосіб залучення молоді у прийнятті рішень щодо вирішення проблем місцевої громади. Згідно філософії Молодіжного банку молоді люди самостійно визначають тему конкурсу грантів для молодіжних груп регіону, приймають рішення про надання коштів та здійснюють оцінку виконання проектів.
Молодіжний банк – це не лише надання грантів, це особиста програма розвитку, яка формує в молодих людях почуття власної гідності і впевненість у собі, надає їм можливість отримати нові навички в сфері лідерства, командної роботи, прийняття рішень, вирішення проблем , комунікації, ведення переговорів, складання звітів, презентацій, управління подіями, надання інтерв'ю і багато, багато іншого.
Протягом 2012-2013 рр. в рамках Молодіжного банку ідей було проведено більше 20 тренінгів для молоді, надано 10 грантів для реалізації молодіжних проектів.
Більше про реалізовані проекти:
http://irpin-fund.org.ua/acctualy/168-lmisto-mojeji-mrijir-u-shkilnomu-grafiti.html
http://irpin-fund.org.ua/acctualy/167-shkilnyj-proekt-lpozytyfchykr-u-kocjubynskomu.html
http://irpin-fund.org.ua/acctualy/164-ukrajinci-za-ukrajinsku-movu.html
http://irpin-fund.org.ua/acctualy/165-haj-v-nashomu-zakladi-muzyka-zvuchyt.html
http://irpin-fund.org.ua/acctualy/163-akcija-qzvilny-vorzel-vid-makulatury-vrjatuj-derevoq.html