ЄВРОКЛУБ
ЩО ЦЕ? Євроклуб - сучасна форма організації молоді, що дозволяє молодим людям брати участь у різних європейських ініціативах. Бути членом Євроклубу - значить бути поінформованим у питаннях європейської інтеграції, громадянської освіти та громадської діяльності сучасної молоді. Головними завданнями і цілями Євроклубу є сприяння процесам європейської інтеграції України, інформування молоді щодо питань Європейського Союзу.
ІСТОРІЯ ЄВРОКЛУБІВ. Євроклуби досить популярне явище у багатьох країнах Європи. В Україні вони з'явилися ще в середині 90-х років, завоювавши величезну популярність серед учнів шкіл, студентів та членів громадських організацій. Представництво Європейського Союзу підтримує річні загальнонаціональні проекти з розвитку Євроклубів в Україні. Всі проекти проводяться на конкурсній основі.
ЯК ДІЄ? Члени Євроклубу мають змогу:
·         налагоджувати стосунки шляхом обміну/листування зі школами європейських країн, встановлювати контакти між молоддю ЄС та українськими учнями 
·         вивчати іноземні мови, культурні та історичні традиції країн-членів Євросоюзу
·         брати участь у конференціях, круглих столах, конкурсах та різноманітних зборах, спрямованих на підвищення рівня освіти школярів, а також обговорювати актуальні проблеми Європейського Союзу
·         брати участь у міжнародних конкурсах, проектах виставках, мистецьких заходах, присвячених ЄС
·         обмін традиціями, історією та культурою своєї країни та країн-членів ЄС  
·         розвиватися у дусі європейських традицій, встановлювати партнерські стосунки з європейськими молодіжними неполітичними організаціями
ЄВРОКЛУБ У ІРПЕНІ. Завдяки сприянню Відділу освіти Ірпінської міської ради та підтримки Іменного фонду Дмитра Войцеха  свій Євроклуб тепер є і в Ірпені.
ЯК СТАТИ ЧЛЕНОМ КЛУБУ? Членом Євроклубу може стати будь-який учень або вчитель школи. Для цього необхідно впродовж першого відвідуваного заняття написати відповідну заяву. Рішення щодо прийому нових членів здійснюється самими членами Клубу.
ДЕ ЗНАЙТИ? Заняття в «Євроклубі» проводяться щосуботи, о 13.00 у приміщенні Ірпінської школі № 12 (4 поверх, кімната іноземних мов). Зустрічі проводяться у інтерактивній формі за авторською програмою іноземних волонтерів.
 
ВЕСЕЛА АНГЛІЙСЬКА
Клуб  "ВЕСЕЛА АНГЛІЙСЬКА" продовжує свою роботу та запрошує цікаву малечу на заняття! На заняттях діти співають пісень англійською, спілкуються, грають в спеціальні навчальні ігри, малюють та ін. Заняття відбувається виключно англійською мовою у європейському, інтерактивному форматі позашкільної освіти. На англійську ходять дітки  щопонеділка та щосереди з 17:00.
Заняття відбуваються на безоплатній основі для діток 5-10 років за "громадянську активність батьків". Особливості англійській додає не лише її безоплатність, але й унікальність викладачів.

Адреса: м. Ірпінь, вул. Островського, 12а (вивіска "Весела англійська").

Проект виконується за підтримки депутатів Ірпінської міської ради Дмитра ВОЙЦЕХА та Андрія СТРАХОВСЬКОГО. 
 
ДИТЯЧИЙ ТЕАТР АНДЕРСЕНА
13 квітня 2013 р. об 11 годині в приміщенні Центрального будинку культури (м. Ірпінь, вул. ІІІ-Інтернаціоналу, 183) відбулася презентація нового, спільного проекту Дитячого театру ім. Андерсена та ІМГО інвалідів «Оберіг». Новий проект матиме назву «Від гидкого каченяти до прекрасного лебедя» і передбачатиме постановку нового спектаклю українською та англійською мовами «Гидке каченя» із дітками з різними фізичними можливостями.  

У 2013 році за підтримки Міжнародного жіночого клубу міста Києва та Іменного фонду Дмитра Воцеха розкриється великий проект співпраці дитячого театру та дітей-інвалідів. В рамках проекту буде здійснена театральна постановка із створенням спеціальних декорацій та костюмів, і де  гратимуть також діти з особливими потребами. У такий цікавий творчий спосіб проходитимуть частково заняття "Школи нових можливостей", де дітки-інваліди матимуть змогу виражати себе у творчості, розвиватися, позбуватися комплексів та фобій, грати на сцені та розвивати свої таланти.
Заняття відбуваються на безоплатній основі.
Розклад: понеділок, середа, п’ятниця, 18:00-20:00.
Фотозвіт презентації  http://irpinfond.io.ua/album612191