ЦЕНТР МІЖНАРОДНИХ МОЛОДІЖНИХ ОБМІНІВ

У квітні 2013 року стартував унікальний в Приірпінні проект «Центр міжнародних молодіжних обмінів». Діяльність у напрямку обмінів велася уже близько року, проте за підтримки Іменного фонду Дмитра Войцеха, міжнародні молодіжні проекти набиратимуть нових обертів. На відкритті було презентовано напрямки та пріоритети роботи Центру, пояснені умови участі та програми, оголошено конкурс на участь у програмах.
 
Завдяки Центру молодь Приірпіння має змогу:
- брати участь у європейських програмах навчання та обмінів для молоді (поїздки до країн ЄС та Східного партнерства);
- брати участь у стипендіальних програмах світових університетів, міжнародних молодіжних конференціях, тренінгах та семінарах;
- готувати міжнародні проекти та отримувати фінансову підтримку від фондів для їх реалізації;
- стажуватися у іноземних компаніях;
- грамотно заповнювати форми для участі у міжнародних обмінах та подавати заявки до навчання за кордоном.

Завдання Центру – допомогти активній молоді зорієнтуватися та взяти участь у різноманітних програмах та проектах: «Молодь в дії», ТЕМПУС, AIESEC, Work and Travel, проекти Європейського молодіжного фонду, університетські стипендіальні програми тощо.
Найважливішим у таких поїздках є те, що молодь різних країн позбавляється щодо стереотипів. У веселій компанії стає зрозумілим, що усі ми рівні, схожі, відкриті та дружні, яку б країну ви не представляли. А молоді люди прагнуть одного і того ж: стабільності, успіху, достатку, здійснення мрій. Також очевидним стає рівень життя в ЄС, що значно випереджає український. Учасники з України неодноразово згадували, що хотілося б Євроінтеграції не тільки аби стати частиною розвинутої Європи, але в першу чергу підвищити рівень життя в рідній країні до стандартів ЄС.
 Отже, якщо вам від 13 до 30 років, ви маєте активну життєву позицію і хочете побачити Європу, Азію та США, то вам саме до нас!
Для того, щоб стати членом Центру, усього лише необхідно:
- заповнити АНКЕТУ;
- підготувати резюме англійською мовою за ЗРАЗКОМ;
- скласти мотиваційний лист за ЗРАЗКОМ (куди і я чому я хочу поїхати).
Із новин Центру:
http://irpin-fund.org.ua/acctualy/176-ukrajinski-aktyvisty-v-polshchi-kroky-do-jevrointegraciji.html
http://irpin-fund.org.ua/acctualy/170-ispanija-ochyma-ukrajinciv-na-mizhnarodnomu-obmini.html
http://irpin-fund.org.ua/acctualy/162-navchalna-pojizdka-do-turechchyny.html