БАЛ БЛАГОДІЙНИЦТВА  (Культурний тематичний фонд)

Особливістю регіону Приірпіння є його культурна приналежність, творчі вподобання мешканців, потяг до мистецького та прекрасного. Саме ця особливість Ірпеня та усього Приірпіння спонукала Фонд громади Приірпіння розпочати традицію щорічного Балу Благодійництва з метою розвитку місцевої філантропії.
Бал Благодійництва - це унікальний іміджевий проект, покликання якого - об’єднати прекрасне та чуттєве задля розвитку благодійності.  Бал - це надзвичайна подія в культурному житті Приірпіння, особливо для людей, які готові щиро підтримати розвиток культури та мистецтва в регіоні. Благодійні кошти, зібрані в рамках Балу Благодійництва, зазвичай спрямовані на підтримку культурних проектів. Кошти надаються на конкурсній основі у формі міні-грантів.
Особливі заходу: цікаві люди та зустрічі; зіркові гості; струнний квартет; танцкласи; нагородження «Благодійник Приірпіння»; розважальні номери; благодійний аукціон; конкурси та сюрпризи; фуршет та прекрасна музика; гарний настрій та моменти щастя, які запам'ятовуються надовго!
Більше про кожен Бал за посиланнями:
http://irpin-fund.org.ua/acctualy/161-bal-blagodijnyctva-2013-v-irpeni.html
http://irpin-fund.org.ua/acctualy/116-bal-blagodijnyctva-2012-promchav-u-tempi-valsu.html