Початок Всеукраїнського конкурсу для жінок-лідерок «Кращі ініціативи жінок України для економічного розвитку місцевих громад»

 

20 вересня директор Благодійного фонду "Фонд громади Приірпіння" Анастасія Попсуй спільно з народними депутатами Оксаною Білозір та Оленою Масоріною, а також партнером Веронікою Марчук офіційно презентували відкриття масштабного Всеукраїнського жіночого проекту «Кращі ініціативи жінок України для економічного розвитку місцевих громад». Проект реалізовується Благодійною організацією "Європейська асамблея жінок-депутатів" у партнерстві з Громадськими організаціями "Міжнародною амбасадою жінок-підприємців" та " Всеукраїнським об’єднанням жінок-депутатів", за фінансової грантової підтримки Асоціації міст України.

 

Анастасія Попсуй розповіла про конкурс: "Ми оголосили конкурс на кращі жіночі ініціативи в Україні, які стали вагомими для економічного розвитку місцевих громад (міст, селищ, районів). Автори 5 найкращих жіночих ініціатив будуть нагороджені тижневою навчальною поїздкою до Європейського Парламенту. Завершення проекту та оголошення результатів конкурсу відбудеться у приміщенні Верховної Ради у листопаді 2017 року і проходитиме одночасно з міжнародною художньою виставкою, присвяченою темі жіноцтва."

Отже, повідомляємо, що для участі у конкурсі необхідно надіслати заповнену заявку згідно форми реєстрації до 1 листопада 2017 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або звичайним листом за адресою: 08205 Київська область, м. Ірпінь, а/с 15 «Європейська Асамблея жінок-депутатів».
В процесі реалізації етапів Конкурсу на вас очікує багато приємних сюрпризів, море позитиву, підтримки та гарних перспектив для активного жіноцтва України.
Удачі!
Деталі про конкурс на сайті організації: http://ccwea.org.ua/.