Тренінг в ЗОШ №17 в рамках презентації бачення року освіти в Ірпені

Тренінги в школах міста Ірпеня з метою активізації діалогу влада-педагоги для визначення найпродуктивніших шляхів розвитку освіти в місті ініціювали та організували Анна Король (начальник Управління освіти і науки Ірпеня) та Анастасія Попсуй (депутат, радник міського голови).

Під час даного заходу в ірпінській школі №17 викладачі генерували свої ідеї щодо реформування освіти, розповідали як люблять свою справу і бажають світлого майбутнього учням та гарних освітніх умов.

 

В процесі спілкування були і дебати, і перемови, і відстоювання думок, захист прав, і сподівання, прохання до влади. Педагоги щиро та віддано переймаються своєю справою, вірять у зміни в освітній системі та перетворення свого закладу на "нову українську школу"!
Іноземні мови, профорієнтаційне навчання, англійська мова, стимулювання та заохочення учнів і вчителів, благодійність, дебатні клуби, імітаційні групи, літні табори - всі ці теми обговорювалися, відокремлювались та креативно-демонструвались на ватманах перед аудиторією. Далі буде!