Школи відповідального батьківства Ірпінської жіночої консультації відновила роботу!

Раді повідомити, що завдяки спільним зусиллям Школи щасливого материнства та завідувача Ірпінської жіночої консультації Верещак Анатолія Івановича, відновлює роботу Школи відповідального батьківства Ірпінської жіночої консультації.Раді повідомити, що завдяки спільним зусиллям Школи щасливого материнства та завідувача Ірпінської жіночої консультації Верещак Анатолія Івановича, відновлює роботу Школи відповідального батьківства Ірпінської жіночої консультації.

Батьківство – це відповідальність за долю дитини, її здоров'я. Щоб стати добрими батьками треба вчитись, фізично і духовно готувати себе до виконання однієї з найважливіших місій людини на землі.
Як підготуватися до пологів, вигодовувати малюка грудьми і доглядати за ним у післяпологовий період вчать жінок у школі відповідального батьківства
З вагітними займаються спеціалісти, акушери-гінекологи, консультант по грудному вигодовуванню, перинатальний психолог, педіатр.
Відвідувати заняття можуть всі охочі.

За розкладом слідкуйте на сторінці у соц. мережі, або запитуйте у жіночій консультації.

“Школа відповідального батьківства”: обізнані батьки – щасливі діти!

24 лютого, об 11:00 у актовій залі Ірпінської міської поліклініки (6й поверх) відбудеться лекція "Налагодити грудне вигодовування з роддому"